نماینده فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در سازمان لیگ فوتسال کشور گفت: زرند به عنوان یکی از شهر های با بنیه ورزشی در سطح کشور است و آینده ورزش این شهرستان بسیار روشن ارزیابی می شود.

 


به گزارش صدای زرند، “حبیب الله خنجری” فرماندار شهرستان زرند در دیدار با نماینده فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در سازمان لیگ فوتسال کشور با بیان اینکه فوتبال جذاب ترین و پر طرفدارترین ورزش دنیا است، اظهارکرد: این ورزش مهیج سن و سال نمی شناسد و افراد در سنین مختلف مشتاقانه دنبال رویدادهای این ورزش هستند.

 

وی افزود: شهیدان غلامی، قربانزاده، جمالیزاده، درگاهی و چندین شهید سرافراز دیگر از شهیدان ورزشکار زرند می باشند، که زمین های خاکی این شهر و در کنار بسیاری از پیشکسوتان فوتبال بازی می کردند.

 

فرماندار شهرستان زرند از اخلاق به عنوان مهمترین رکن در ورزش یاد کرد و گفت: ورزش در کنار ساختن جسم و بدن به تقویت روحیه و نشاط کمک شایانی می کند که اگر ورزش اخلاق مدارانه باشد قطعا به تهذیب نفس و در نهایت به سعادت فرد و جامعه منجر خواهدشد.

 

محمد مهدی جانی کول نماینده فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در سازمان لیگ فوتسال کشور در این دیدار خاطرنشان کرد: زرند به عنوان یکی از شهر های با بنیه ورزشی در سطح کشور است و آینده ورزش این شهرستان بسیار روشن ارزیابی می شود.

 

به گزارش صدای زرند، جانی کول برای نظارت بر بازی لیگ دو فوتسال کشور بین تیم های گلو گاه مازندران و فولاد زرند ایرانیان که امروز شنبه 18 فروردین ساعت 16 در زرند برگزار خواهد شد در این شهرستان حضور پیدا کرده است.

 

انتهای پیام/