شهردار شهر زرند از اجرای طرح ممیزی شهر زرند در سال جاری خبر داد و گفت: شهرداری ها براساس تبصره ماده 2 قانون نوسازی و عمران شهری هر پنج سال یک بار موظف به انجام طرح ممیزی برای کسب اطلاعات لازم در خصوص املاک و مستغلات سطح شهر هستند.

 

به گزارش صدای زرند، “محمدرضا مهدلو” در نشست هفتگی با معاونین شهرداری زرند از تعریف کار برای همه نیروهای شهرداری خبر داد و اظهارکرد: شناسایی افراد ناکارآمد و کسانی که برای آنها کاری تعریف نشده است از سیاستهای کلی ما در سال جاری میباشد.

 

وی خواستار ارزیابی کامل نیروهای شهرداری شد و افزود: استفاده از نیروهای شهرداری و افزایش اکیپ های عمرانی در سطح شهر یکی دیگر از برنامه های ما برای به ثمر رساندن پروژه های ناتمام شهرداری و شهر می باشد.

 

شهردار شهر زرند با اعلام اینکه تمامی واحدهای شهرداری باید درآمد زا باشند، گفت: با توجه به بودجه شهرداری زرند در سال 97 باید واحد های شهرداری در راستای جذب درآمدهای و عوارضات سعی و تلاش نمایند.

 

وی تقویت پلیس ساختمان، فعال نمودن بیشتر کمیسیون های شهرداری و افزایش ارتباط درون بخشی را خواستار شد و خاطرنشان کرد: نیروها شهرداری باید چابکتر و با سرعت بیشتری به شهروندان خدمت نمایند.

 

مهدلو تصریح کرد: تمامی فعالیتهایی که در سال 97 اجرایی خواهد شد باید تعریف شده و براساس یک برنامه زمان بندی خاص انجام گیرد.

 

وی از اجرای طرح ممیزی شهر زرند در سال جاری خبر داد و ابرازکرد: شهرداری ها براساس تبصره ماده 2 قانون نوسازی و عمران شهری هر پنج سال یک بار موظف به انجام طرح ممیزی برای کسب اطلاعات لازم در خصوص املاک و مستغلات سطح شهر هستند.

 

شهردار شهر زرند اجرای این طرح را کمک بسیار شایانی به شهرداری در راستای سهولت در محاسبه و صدور عوارض نوسازی دانست و ادامه داد: اجرای این طرح در تأمین نیازمندیهای شهر، ایجاد بانک جامع اطلاعات املاک، اصناف، معابر، نظم دادن به املاک و کمک به عمران و نوسازی شهری بسیار مهم وحائز اهمیت است.

 

انتهای پیام/