امام جمعه زرند با عنوان اینکه نقش رسانه ها در حمایت از کالای ایرانی با اهمیت است، گفت: وقتی به کالای ایرانی اهمیت داده شود اقتصاد کشور نیز رونق پیدا می کند.

 

به گزارش صدای زرند، حجت الاسلام “علی ابراهیمی” در دیدار نوروزی با اصحاب رسانه زرند با بیان اینکه ما باید تمام تلاش خود را در بر بگیریم تا شعار سال جدید که توسط مقام معظم رهبری به حمایت از کالای ایرانی انتخاب شده است محقق شود، اظهارکرد: دشمن مهم ترین ضربه ای که می تواند به ما وارد کند در بحث اقتصاد می باشد.

 

وی با عنوان اینکه نقش رسانه ها در حمایت از کالای ایرانی با اهمیت است، گفت: وقتی به کالای ایرانی اهمیت داده شود اقتصاد کشور نیز رونق پیدا می کند.

 

امام جمعه زرند با اشاره به اینکه فضای شهر زرند آرام می باشد، خاطرنشان کرد: مردم باید از این آرامش استفاده کنند و در پیشرفت شهر نیز کمک کنند.

 

وی افزود: در سال های گذشته جریان آزاد خبر در شهرستان زرند وجود داشته است که امیدواریم امسال نیز این جریان ادامه داشته باشد.

 

حجت الاسلام  ابراهیمی با بیان اینکه رسانه ها باید مشکلات مردم را به گوش مسئولین برسانند، ابرازکرد: رسانه ها باید کمک کنند تا خیرین پای کار بیایند.

 

انتهای پیام/