رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند با عنوان اینکه فعالین فضای مجازی زرند شناسنامه دار می شوند و با فعالینی که مجوز فعالیت ندارند برخورد می شود، گفت: تاکنون بیش از 100 کانال تلگرامی در زرند مدیران آن ها شناسایی شده اند.

 

به گزارش صدای زرند، “احمد رشیدی” در دیدار نوروزی با اصحاب رسانه زرند با بیان اینکه راه اندازی انجمن خبرنگاران و عکاسان زرند اتفاق بسیار خوبی بوده است، اظهارکرد: شرکت علاقمندان زیاد در کارگاه های آموزش خبرنگاری نوید روزهای خوب را می دهد.

 

وی با عنوان اینکه فعالین فضای مجازی زرند شناسنامه دار می شوند و با فعالینی که مجوز فعالیت ندارند برخورد می شود، گفت: تاکنون بیش از 100 کانال تلگرامی در زرند مدیران آن ها شناسایی شده اند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند با اشاره به اینکه صدور مجوز موسسات فرهنگی از 2 سال به 3 ماه کاهش یافته است، ابرازکرد: یکی از دغدغه های مسئولین شهرستان زرند فعال کردن فعالیت های فرهنگی و هنری است.

 

وی افزود: جشن های شب های شاد امسال اردیبهشت ماه در 10 شب برگزار می شود و مردم از برنامه های شاد بهره می برند.

 

رشیدی با بیان اینکه فعالین انجمن خبرنگاران زرند باید تجلیل شوند، خاطرنشان کرد: امروزه تمامی کارهای فرهنگی و هنری که در شهرستان زرند انجام می شود هنرمندان زرندی آنها را برنامه ریزی می کنند.

 

وی ادامه داد: آب اصلی ترین بحران شهرستان زرند است و خشکسالی از زلزله بدتر است.

 

انتهای پیام/