رئیس کارخانه فرآوری سنگ آهن کم عیارهماتیتی جلال آباد ضمن اشاره به موضوع بحران بسیار جدی آب در زرند، گفت: با پیگیری های مکرر و تولید و طراحی تجهیزات نوین توسط متخصصان بومی کشور، در سال جاری طرح صرفه جویی 50 درصدی مصرف آب در کارخانه فرآوری سنگ آهن جلال آباد زرند اجرا می شود.

 

به گزارش صدای زرند، “حبیب الله خنجری” خنجری فرماندار شهرستان زرند در دیدار با رئیس کارخانه فرآوری سنگ آهن کم عیارهماتیتی جلال آباد(شرکت فکور صنعت تهران) به افتتاح این کارخانه در آینده بسیار نزدیک اشاره کرد، اظهار کرد: مردم و مسئولین شهرستان زرند برای حضورسرمایه گذاران در سطح شهرستان، فرش قرمز پهن می کنند.

 

وی با بیان اینکه انتظار ما از شرکت فکور صنعت، توجه ویژه در بکارگیری نیروهای بومی میباشد، گفت: امنیت کامل برای سرمایه گذاری فراهم است و سرمایه گذار می توانند با اطمینان خاطر در این شهرستان سرمایه گذاری نماید.

 

کریم نژاد رئیس کارخانه فرآوری سنگ آهن کم عیارهماتیتی جلال آباد در این نشست خاطرنشان کرد: اقدامات مهمی از جمله بحث توسعه و افزایش ظرفیت تولید سنگ آهن این کارخانه از 430 هزار تن به 700 هزار تن در سال جاری می باشد.

 

وی با بیان اینکه بیش از یک سال از بهره برداری این کارخانه می گذرد، بیان داشت: در حال حاضر قریب به 80 درصد افراد شاغل در این کارخانه، بومی منطقه می باشند و سیاست کلی شرکت در بکارگیری و جذب افراد بومی شهرستان زرند است.

 

رئیس کارخانه فرآوری سنگ آهن کم عیارهماتیتی جلال آباد ضمن اشاره به موضوع بحران بسیار جدی آب در زرند، بیان کرد: با پیگیری های مکرر و تولید و طراحی تجهیزات نوین توسط متخصصان بومی کشور، در سال جاری طرح صرفه جویی 50 درصدی مصرف آب در کارخانه فرآوری سنگ آهن جلال آباد زرند اجرا می شود.

 

انتهای پیام/