رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر،اهداف انقلاب اسلامی رامأخوذ از قرآن و سنت عنوان کرد که عمدتاً در کلام امام خمینى (ره) و شعارهاى مردم متجلى شده ‏اند.

اهداف انقلاب اسلامی مأخوذ از قرآن و سنت است

به گزارش صدای زرند به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان،حجت‌الاسلام مهدی حسنی بیان داشت:انقلاب اسلامی ایران، به رهبری امام خمینی از حوادث کم نظیر تاریخ این مرز و بوم است که توانست رژیم پهلوی را که قدرتهای بزرگ شرق و غرب، مدافع آن بودند و تا بن دندان مسلح،به گورستان تاریخ فرستد و بساط کهنه شاه و شاهبازی را برای ابد از این کشور بیرون بریزد.
حجت‌الاسلام حسنی افزود:انقلاب ایران، در نوع خود، و نیز در مقایسه با دیگر انقلاب های جهان، از لحاظ تکوین، حرکت، روند و نتیجه آن دارای ویژگیهای کم نظیری بود.
مهدی حسنی ابراز داشت:کمتر حرکت مردمی است که صرفا ملی یا میهنی باشد،صرف وجود محرومیتهای اقتصادی در جامعه، برای برانگیختن شورش و انقلاب، بسنده نیست و هیچ انقلابی موفق نمی‏شود مگر اینکه با توان روحی و کارایی بالا به اهداف خود دست یابد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی زرند در خصوص عواملی که انقلاب را شتاب می‏ بخشد ابراز داشت:بیزاری از اشرافیت، ناسازگاریهای اجتماعی و اقتصادی و شدت محرومیتهای تحمل ناپذیر، میان آنچه مردم می‏خواهند و آنچه به دست می‏آورند،عامل بیزاری مردم از رژیم منحوس پهلوی بود.
وی در پایان افزود:انقلاب اسلامى در همه‏ ى ابعاد فردى،اجتماعى،داخلى و خارجى، سیاسى،اقتصادى،فرهنگى،اهداف بسیار بلندى براى مردم و دولت ترسیم کرده است و این اهداف عمدتاً مأخوذ از قرآن و سنت بوده که عمدتاً در کلام امام خمینى (ره) و شعارهاى مردم متجلى شده‏ اند.