فرماندار شهرستان زرند با اشاره به اینکه تولید آب شهر زرند در حال حاضر 185 میلی‌متر است، اما نیاز آبی 295 میلی‌متری دارد، گفت: از سه حلقه چاه مورد نیاز، یک حلقه آن حفر شده و حفر دو حلقه چاه دیگر با توجه به نزدیکی به روستای جلال‌آباد با تنش مردمی مواجه است و به‌زودی این مشکل برطرف می‌شود.

 

 

به گزارش صدای زرند، “حبیب‌الله خنجری” در شورای مدیریت بحران استان کرمان با بیان اینکه مردم باید مصرف آب خود را مدیریت کنند، اظهارکرد: آب شرب شهر زرند سال گذشته هم با مشکل مواجه بود به همین دلیل حفر سه حلقه چاه برای آن باید صورت می‌گرفت.

 

وی با اشاره به اینکه تولید آب شهر زرند در حال حاضر 185 میلی‌متر است، اما نیاز آبی 295 میلی‌متری دارد، گفت: از سه حلقه چاه مورد نیاز، یک حلقه آن حفر شده و حفر دو حلقه چاه دیگر با توجه به نزدیکی به روستای جلال‌آباد با تنش مردمی مواجه است و به‌زودی این مشکل برطرف می‌شود.

 

فرماندار شهرستان زرند با بیان اینکه هماهنگی لازم انجام شده است که در صورت نیاز از چهار حلقه چاه اطراف شهر زرند استفاده شود، خاطرنشان کرد: در زمینه تأمین اعتبار نیز با مشکل جدی مواجه هستیم که باید برای آن فکر جدی کرد.

 

انتهای پیام/فارس