شهردار شهر زرند با بیان اینکه مغازه داران و اصناف سطح شهر زرند عوارضات خود را به موقع پرداخت نمایند، گفت: متاسفانه بسیاری از مغازه داران سطح شهر از پرداخت عوارضات خودداری نموده اند که شهرداری سعی دارد با استفاده از قانون شهرداریها نسبت به اخذ عوارضات قانونی شهروندان اقدام نماید.

 

به گزارش صدای زرند، “محمدرضا مهدلو” در نشست با معاونین شهرداری شهر زرند از برنامه ریزی شهرداری برای انجام پروژه هایی در خور نیاز شهروندان خبر داد و اظهارکرد: برای مدیریت شهری نمی توان یک برنامه یکپارچه را تعریف نماییم بلکه باید بر اساس نیاز شهرو شهروندان برنامه اجرایی را ارائه نماییم که مشکلات شهروندان را برطرف نماید.

 

وی خواستار انجام پروژه های شهری با دقت بیشتری شد و گفت: برای سال 97 باید پروژه های بیشتری که قابلیت اجرا شدن را داشته باشند تعریف نموده و طرح های نیمه تمام و پروژه های زیر ساختی که در سالهای گذشته در اولویت برنامه های شهری بوده اند را در راس برنامه های خود قرار دهیم.

 

شهردار شهر زرند زیر سازی بیشتر معابر شهر زرند را خواستار شد و تصریح کرد: برنامه آسفالت شهرداری به صورت هفتگی می باشد و سعی داریم هر هفته یک معبر جدید را زیر پوشش آسفالت قرار دهیم.

 

وی افزود: برای کارگران شهرداری باید یک کار به معنی واقعی تعریف نماییم تا بتوانیم علاوه بر هدر رفت سرمایه پروژه های عمرانی را با سرعت بیشتری به انجام برسانیم.

 

مهدلو با بیان اینکه مغازه داران و اصناف سطح شهر زرند عوارضات خود را به موقع پرداخت نمایند، ابرازکرد: متاسفانه بسیاری از مغازه داران سطح شهر از پرداخت عوارضات خودداری نموده اند که شهرداری سعی دارد با استفاده از قانون شهرداریها نسبت به اخذ عوارضات قانونی شهروندان اقدام نماید.

 

انتهای پیام/