رئیس دادگستری زرند با بیان اینکه زرند پتانسیل خوبی در زمینه ورزش سوارکاری دارد، گفت: در این حوزه با مشکلات زیرساختی بسیاری مواجه هستیم که امیدواریم با رونق و شکوفایی ورزش سوارکاری، مشکلات زیرساختی نیز برطرف شود.

 

به گزارش صدای زرند، حجت الاسلام “محمود محمدی” در نشست هیأت سوارکاری شهرستان زرند با بیان اینکه ورزش سوارکاری مورد تأکید ائمه اطهار بوده است، اظهارکرد: امروز موضوع ورزش در کشور ما مظلوم واقع شده است.

 

وی با بیان اینکه زرند پتانسیل خوبی در زمینه ورزش سوارکاری دارد، گفت: در این حوزه با مشکلات زیرساختی بسیاری مواجه هستیم که امیدواریم با رونق و شکوفایی ورزش سوارکاری، مشکلات زیرساختی نیز برطرف شود.

 

به گزارش صدای زرند، در این نشست عماد افشار به عنوان رئیس، حمیده رحمانی به عنوان نایب رئیس، محسن افضلی به عنوان دبیر، محمدرضا نورالدینی به عنوان خزانه دار، مسعود عریندوی به عنوان روابط عمومی، حسین ملکی به عنوان مسئول کمیته کورس، مرتضی ایزدی به عنوان مسئول کمیته آموزش، احسان حسن زاده به عنوان مسئول کمیته زیبایی، محمد علی علیخانی به عنوان مسئول کمیته شو سواره، مصطفی رحیمی به عنوان تبار نامه و مهدی زارعی به عنوان مسئول کمیته پرش هیأت اسب سواری زرند معرفی شدند.

 

 

انتهای پیام/