Shahrdar2بعد از فراز و نشیب­های فراوان در روند انتخاب شهردار زرند، شورای شهر دیروز و در طی جلسه­ای حاج عباس جعفری محمدآبادی را به عنوان دومین منتخب شورای شهر جهت تصدی شهرداری زرند انتخاب نمود.

حبیب­الله خنجری، رئیس شورای شهر زرند، در گفتگو با “صدای زرند” ضمن تایید انتخاب عباس جعفری اظهار داشت: گزینه­های متفاوتی برای شهرداری به شورا برنامه داده بودند که با بررسی و تبادل نظر اعضاء شورا جناب آقای عباس جعفری با رای قاطع توسط اعضاء به عنوان منتخب شورا معرفی شدند و تمامی اعضاء شورا در مورد انتخاب ایشان رای مثبت داشتند.

خنجری همچنین بیان داشت: آقای جعفری فوق لیسانس مدیریت می­باشند و پیش از این رئیس تربیت بدنی بوده و در آموزش و پرورش نیز فعالیت داشته­اند، ایشان مدتی هم مشاور شهردار بودند و سابقه مدیر عاملی باشگاه شهرداری زرند را نیز در پرونده کاری خود دارند.

رئیس شورای شهر ضمن بیان توانایی­های منتخب شورای شهر برای رفع مشکلات شهرداری زرند، گفت: همین که ایشان می­تواند با گرایش­های مختلف کار کند و در زمینه­های مختلف نیز تجربه کاری دارند امید است که در صورت انتخاب نهایی برای تصدی شهرداری بتوانند در پایان دوره کاری خود عملکرد خوبی داشته باشند.

وی در پایان اظهار داشت: انتخاب ایشان از طریق نامه به استانداری اعلام شده است و پرونده ایشان شنبه جهت بررسی به استانداری ارسال خواهد شد که امیدواریم با توجه به درخواستی هم که از استانداری داشته­ایم روند اداری کار ایشان سریع­تر به پایان برسد تا هر چه زودتر تکلیف این موضوع مشخص شود.

حال باید بیش از یک ماه منتظر ماند تا بدانیم سرانجام این انتخاب چه خواهد شد.