امام جمعه زرند با اشاره به اینکه روز قدس روز فریاد مظلومیت فلسطین در جهان است، گفت: روز قدس یادگار حسنه امام خمینی (ره) است و مردم ایران در این روز با شرکت در راهپیمایی به اسرائیل، آمریکا و اروپایان ثابت کردند که مردم کشور ایران ید واحد هستند.

 

به گزارش صدای زرند، حجت الاسلام “علی ابراهیمی” در خطبه های این هفته نماز جمعه زرند با بیان اینکه فضائل امیرالمومنین اینقدر پر محتوا می باشند که قابل درک برای ما انسان ها نمی باشند، اظهارکرد: اگر کسی حاجتی  داشته باشد با گفتن 12 هزار یاعلی حاجت آن برآورده می شود.

 

وی با عنوان اینکه بعد از محبت به امیرالمومنین نوبت به پیروی از دستورات امیرالمومنین می رسد، گفت: امروزه عدالت بزرگترین درسی است که باید از زندگی امیرالمونین بیاموزیم.

 

امام جمعه زرند با اشاره به اینکه مردم نباید ظلم کنند و ظلم ستیزی بجویند، خاطرنشان کرد: مهم ترین وظیفه مسلمانان باید حمایت از مظلومان و مستضعفین باشد.

 

وی افزود: امروزه سران استکبار جهانی قبله اول مسلمانان را چپاول و کشور جعلی به نام اسرائیل درست کرده اند و از این غده سرطانی حمایت میکنند.

 

حجت الاسلام ابراهیمی با بیان اینکه امام خمینی(ره) حمایت از محرومین و مظلومین را زنده کرد، بیان کرد: شعار امام خمینی(ره) مبارزه با ظلم و ستم بوده است.

 

وی با اذعان اینکه روز قدس یک روز اسلامی است، ادامه داد: مسلمانان باید روز قدس را نتها روز همه مسلمین بلکه مستضعفین بدانند.

 

امام جمعه زرند با اشاره به اینکه روز قدس روز فریاد مظلومیت فلسطین در جهان است، عنوان کرد: روز قدس یادگار حسنه امام خمینی (ره) است و مردم ایران در این روز با شرکت در راهپیمایی به اسرائیل، آمریکا و اروپایان ثابت کردند که مردم کشور ایران ید واحد هستند.