سرپرست حوزه معاونت دانشجویی، فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند از شرکت بیش از 1200 داوطلب زرندی در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و گفت: این آزمون 15 تیر همزمان با سراسر کشور در این واحد برگزار می‌شود.

 

به گزارش صدای زرند، “حمیدرضا متصدیزاده” در این باره اظهار کرد: داوطلبان شرکت در این آزمون برای جذب در 9 دستگاه اجرایی شامل وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه با هم رقابت می‌کنند.

 

وی با توجه به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های واحد زرند گفت: با توجه به برگزاری‌ موفق آزمون‌های سراسری که در سنوات گذشته در سالن‌های مجهز و استاندارد دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار شده است، مسئولیت برگزاری این آزمون نیز به واحد زرند سپرده شده است که امیدواریم با تلاش پرسنل سختکوش و ساعی واحد زرند از برگزاری موفق و سالم این آزمون نیز سربلند خارج شویم.

 

متصدیزاده خاطرنشان کرد: داوطلبان می‌توانند از 12 تیر لغایت 14 تیر برای دریافت کارت ورود به جلسه خود از طریق سایت سازمان سنجش به

آدرس: www.sanjesh.org اقدام کنند.

 

آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی 15 تیر همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی زرند برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/آنا