فرماندار شهرستان زرند از برخورد جدی با متخلفان اقتصادی در زرند خبرداد.

 

به گزارش صدای زرند، “حبیب الله خنجری” فرماندار شهرستان زرند در کمیسیون بازرسی، نظارت و تنظیم بازار شهرستان زرند با بیان اینکه نظارت باید به گونه ای باشد که هیج کس نتواند از شرایط پیش آمده سو استفاده کند، اظهارکرد: با متخلفان اقتصادی در زرند به شدت برخورد می شود.

 

وی به نرخ گذاری کالاها در زرند اشاره کرد، گفت: بازار باید به صورت روزانه رصد شود و از آسیب های اجتماعی احتمالی جلوگیری شود.

 

“مهدی باصره” رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان زرند نیز در این نشست به الویت افزایش یک یا 2 درصدی سود عمده فروشی و خرده فروشی در زرند اشاره کرد، تصریح کرد: کلیه فروشندگان آب تصفیه در زرند امتیاز آب خود را باید از مسکونی به تجاری و امتیاز برق خود را نیز به صنعتی تغییر دهند.

 

وی از افزایش 10 درصدی نرخ اتحادیه های صنف آپارات، تعویض روغن و کارواش در زرند خبرداد، خاطرنشان کرد: نرخ اتحادیه آرایشگران زنانه نیز 5 درصد افزایش خواهد داشت.

 

به گزارش صدای زرند، همچنین در این نشست مقرر گردید نرخ انواع میوه و تره بار به صورت هفتگی توسط اداره جهاد کشاورزی تعیین و به مراکز فروش اعلام گردد تا در معرض دید عموم مشتریان قرار گیرد.

 

انتهای پیام/