KhanjariKaramiبه گزارش “صدای زرند” مراسم تودیع و معارفه فرماندار زرند فردا با حضور جناب آقای رزم حسینی، استاندار کرمان، معاونین استاندار، کرمی پور، امام جمعه زرند و دکتر حسین امیری، نماینده مردم زرند و کوهبنان برگزار خواهد شد.

زمان تقریبی برگزاری این مراسم طبق اعلام برخی منابع حدود ساعت 1.5 بعدازظهر و محل آن اداره ارشاد اسلامی شهرستان زرند می­باشد.

خنجری که مورد قبول بسیاری از سیاسیون شهرستان زرند می­باشند، دارای مدرک لیسانس روان­شناسی و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد روان­شناسی می­باشد. وی جانباز ۵۵ درصد بود و سابقه ۸۹ ماه اسارت را نیز در پرونده خود دارد.

خنجری از سال ۷۶ تا ۸۴ بخشدار مرکزی شهرستان زرند بوده و پیش از آن از سال ۷۴ تا ۷۶ بیش از دو سال به عنوان معاون فرماندار در شهرستان زرند مشغول به خدمت بوده است. ایشان همچنین حدود ۷ سال است که مسئولیت ستاد آزادگان زرند را بر عهده دارد و همچنین از اعضای دوره سوم شورای اسلامی شهر زرند بوده و به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر زرند مشغول به خدمت می باشند.

صدای زرند، ضمن تبریک به جناب آقای حاج حبیب­الله خنجری به دلیل انتخاب شایسته ایشان به عنوان فرماندار زرند، برای این عزیز بزرگوار آرزوی سلامت و توفیق دارد. امیدواریم که جناب آقای خنجری این انتخاب را توفیقی الهی برای خدمت به همشهریان عزیز بدانند و در این راه از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نفرمایند.

انتهای پیام/