درطلیعه سی و پنجمین سال پیروزی شکوهنمد انقلاب اسلامی مردم زرند به دشمنان انقلاب ثابت کردند که این نظام متکی به مردم است و تهدید و تحریم تأثیری بر اراده پولادین آنها ندارد.

راهپیمایی سی و پنجمین طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی مردم زرند

به گزارش صدای زرند به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کرمان،مردم انقلابی زرند بار دیگربه دشمنان انقلاب به‌ ویژه آمریکای جهانخوار ثابت کردند که این نظام متکی به مردم است و تهدید و تحریم نه تنها تأثیری براراده پولادین آنها ندارد، بلکه عزم آنها را برای مقابله با جبهه استکبار راسخ‌تر کرده است.

امروز در طلیعه سی و پنجمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ‌مردم همیشه در صحنه و وفادار به انقلاب اسلامی زرند‌ از نقاط مختلف این شهرستان خود را به میدان ۲۲ بهمن محل برگزاری مراسم راهپیمایی رساندند‌ و گزینه های روی میز خود را به رخ بدخواهان کشیدند.

موج عظیم راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین، «انقلاب ما انفجار نور بود»، «۲۲ بهمن‌ماه یوم‌الله است»،‌ «ای رهبر آزاده‌، آماده‌ایم، آماده» و همچنین پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران، پیام استکبار‌ستیزی را به گوش جهانیان رساندند و حمایت همه‌جانبه خود از انقلاب اسلامی‌، نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت‌فقیه به نمایش گذاشتند.