کمیته امداد امام خمینی (ره) همزمان با سی‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران اقدام به توزیع پوشاک زمستانی و پتو در بین خانوارهای مستمند غزه کرد.

صدای زرند: به گزارش فارس، در راستای اجرای طرح پوشاک زمستانی کمیته امداد امام خمینی (ره) همزمان با سی‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران اقدام به توزیع پوشاک زمستانی و پتو در بین خانوارهای مستمند غزه کرد.

قرار است، مرحله دوم این طرح نیز طی روزهای آینده به اجرا گذاشته شود و طی آن صد‌ها خانوار نیازمند از پوشاک و پتوهای اهدایی این کمیته بهره‌مند شوند.

هیأت خیریه کمک به مردم فلسطین مسئولیت توزیع این پتو‌ها و پوشاک را به خانواده‌های نیازمند غزه برعهده دارد و طی آن ۲ هزار خانوار از این پوشاک و پتو‌ها بهره‌مند خواهند.

در این خصوص خانواده‌های استفاده کننده از این کمک‌ها از جمهوری اسلامی ایران به خاطر اینکه همواره در کنار ملت فلسطین قرار داشته و از ایستادگی و مقاومت آن‌ها حمایت کرده، تشکر کردند.

کمیته امداد امام خمینی ۲ ماه پیش نیز اقدام به توزیع سبدهای غذایی و پوشاک در میان صد‌ها خانواده فلسطینی آسیب دیده از کاهش شدید دمای هوا در نوار غزه کرده بود. در ماه رمضان نیز این کمیته اقدام به توزیع ۴۰ هزار سبد غذایی میان نیازمندان نوار غزه کرده بود.