اولین جشنواره وب­نویسی شهرستان زرند به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد.

به گزارش “صدای زرند” در این جشنواره که با همکاری سایت خبری تحلیلی صدای زرند، دفتر نماینده مردم زرند و کوهبنان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت زرنت زرند برگزار شد 27 وب­سایت و وبلاگ شرکت کرده بودند که بعد از داوری، 10 وب به عنوان وب­های برتر این جشنواره با اهدای لوح و هدایایی تقدیر بعمل آمد.

مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره با حضور جناب آقای خنجری، فرماندار زرند، جناب آقای امیری، مسئول دفتر نماینده مردم زرند و کوهبنان، جناب آقای عرب، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، جناب آقای محمدی­نژاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند و جمعی از وب­نویسان شرکت­کنندگان این دوره از جشنواره عصر امروز در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند برگزار شد.

زمانی، مسئول سایت خبری تحلیلی صدای زرند، در ابتدای جلسه ضمن تشکر از تمامی مدیران وبلاگ­ها و وب­سایت­های شرکت­کننده در جشنواره با ارائه توضیحاتی روند کلی برگزاری جشنواره را تشریح نمود.

وی همچنین ضمن تشکر از حضور فرماندار زرند، مسئول دفتر نماینده مردم زرند و کوهبنان، رئیس اداره ارشاد زرند و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زرند از فرماندار شهرستان با ارائه نامه­ای که از طرف تمامی شرکت­کنندگان امضاء شده بود از وی تقاضا کرد تا با ایجاد محیطی مناسب برای وب­نویسان شهرستان به جنبه­های فضای مجازی این شهرستان توجه­ای خاص داشته باشند.

سپس از وب­های برتر این جشنواره با ارائه لوح تقدیر و هدایایی تقدیر به عمل آمد. مدیران 10 وب برتر این جشنواره هدایای خود را از دست جناب آقای خنجری و دیگر مسئولین حاضر در این مراسم دریافت نمودند.

در پایان جلسه آقای محمدی­نژاد ضمن تشکر از وب­های شرکت­کننده در این دوره از جشنواره و برگزارکنندگان این جشنواره از تمامی اهل قلم به ویژه وب­نویسان خواست در نوشته­های خود کمال دقت را داشته باشید تا ضمن دیده شدن دیدگاه­های متفاوت در مورد جنبه­های مختلف سیاسی و اجتماعی، بتوانیم محیطی بدون تنش و به دور از هرگونه حاشیه را داشته باشیم.

ریاست اداره فرهنگ و ارشاد زرند همچنین گفت: تمامی وب­های شهرستان به ویژه پایگاه­های خبری باید نسبت به صحت مطالبی که بر روی سایت خود قرار می­دهند اطمینان کافی داشته باشند تا مبادا بی­دقتی و بی­توجهی در مورد مطالب ارسالی آن­ها با آبروی شخص یا اشخاصی بازی کند.

محمدی­نژاد در پایان سخنان خود از تمامی وب­نویسان شهرستان خواست برای اینکه روند کاری پایگاه اینترنتی آن­ها جنبه قانونی پیدا کند برای کسب مجوزهای قانونی به اداره ارشاد اسلامی مراجعه نمایند.

DSC_0037

اختتامیه اولین جشنواره وب نویسی زرند/گزارش تصویری

DSC_0044

DSC_0045

DSC_0046

DSC_0047

IMG_2254

22

33

IMG_2255

IMG_2259

IMG_2257

IMG_2258