یکی از شهروندان زرند پس از اتمام دوره سریازی خود در سال گذشته،از سوی سازمان نظام وظیفه برای دومین بار به خدمت سربازی فراخوانده شد.

 ‌فراخوان جوان زرندی برای دومین بار به خدمت سربازی

به گزارش صدای زرند به نقل از تسنیم،حسن سلطانی یکی از شهروندان زرندی در گفت‌وگو اظهارکرد: در تاریخ ششم فروردین سال 91 خدمت سربازی خود را در مرکز آموزش 05 کرمان به پایان رساندم  و  پس از تصویه حساب  به سبب آماده نبودن کارت پایان خدمت یک گواهی به شماره 1613/5  صادر شد که در این گواهی موقت قید شده که تنها به مدت 3 ماه اعتبار دارد.

وی با بیان اینکه در طول این سه ماه مشکل خاصی پیش نیامد،افزود: البته به هنگام تصویه حساب اعلام کردند که حداکثر یک الی دو  ماهه  کارت پایان خدمت شما به آدرستان ارسال می‌شود.

شهروند زرندی بیان‌کرد: هنوز کارت پایان خدمتم ارسال نشده و با کمال ناباوری متأسفانه از سوی پست دفترچه آماده به خدمت برای بنده ارسال شده است و در تاریخ ششم بهمن 92 برگ آماده به خدمت صادر و در آن قید شده است که تا 19 اسفند مهلت دارید خود را برای اعزام به خدمت سربازی معرفی کنید.

 سلطانی با اشاره به اینکه در شهریور سال گذشته خدمتم را به پایان رساندم و بعداز گذشت بیش از یک سال و چند ماه متاسفانه در این مدت به سبب نداشتن پایان خدمت فرصت جذب در مراکز صنعتی زرند را از دست داده‌ام، خاطرنشان کرد: حتی در طول این مدت از دریافت وام و کارهای اداری  و دریافت گواهینامه و غیره به سبب نداشتن پایان خدمت محروم بوده‌ام.

انتهای‌پیام/