صدای زرند: به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زرند، مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولین لیگ برتر استان کرمان به میزبانی شهرستان زرند در تاریخ های اول ودوم اسفندماه سال جاری با حضور تیم های جیرفت، راور، زرند، رفسنجان، کرمان و شهربابک در محل سالن ورزشی امام علی (ع) با حضور جمع کثیری از ورزش دوستان و مسئولین اجرائی شهرستان برگزار گردید.

SedayeZarand.IR-002

در طی دو روز رقابت تیم های شرکت کننده تیم شهر بابک، کرمان و رفسنجان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند و نیز تیم زرند کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

در مراسم اختتامیه مسابقات مذکور که با حضور آقای خنجری فرماندار، مهندس نخعی رئیس هیئت جانبازان و معلولین استان، روسای ادارات ورزش و جوانان، بهزیستی، بنیاد شهید و اعضای شورای اسلامی  از ساعت 16 عصر روز جمعه 2/12/92  در محل همین سالن برگزار گردید به مقام های قهرمانی اول تا سوم مسابقات مذکور توسط فرماندار و مسئولین مربوطه لوح تقدیر و هدایایی تقدیم گردید.

شایان ذکر است در این دوره از مسابقات تیم والیبال نشسته جانبازان و معلولین شهرستان شهربابک با قهرمانی در این مسابقات به لیگ برتر کشوری راه یافت.

SedayeZarand.IR-002 SedayeZarand.IR-004 SedayeZarand.IR-003 SedayeZarand.IR-001