جناب آقای خنجری سلام…

در اینجا تمامی شهروندان زرندی می توانند با در نظر داشتن تمامی دلایل منطقی و به دور از هرگونه حُب و بُغض، نظرات خود را به فرماندار شهرستان ارائه نمایند.

Khanjari

این بخش بنا به درخواست تعدادی از کاربران سایت راه ­اندازی شده است تا امکانی برای تمامی شهروندان زرندی فراهم شود و بتوانند به راحتی نظرات خود را به فرماندار شهرستان برسانند.

مسئولین محترم نیز خوب است که با حضور در این بخش و مشاهده نظرات و پیشنهادات (و حتی انتقادات) کاربران سایت صدای زرند که مطمئناً بسیاری از آنان جزء نخبگان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان می­ باشند، در صورت تمایل و امکان نظرات این عزیزان را در تصمیمات اجرایی خود مد نظر قرار دهند.

در این بخش انتظار می ­روند کاربران محترم با در نظر داشتن تمامی دلایل منطقی و به دور از هرگونه حُب و بُغض، نظرات خود را به فرماندار شهرستان ارائه نمایند. بی ­شک با شناختی که ما از جناب آقای خنجری داریم با روی گُشاده و سعه صدر نظرات تمامی کاربران را مد نظر قرار خواهد داد.

صدای زرند در صورتی عدم وجود توهین به فرد خاص در نظرات، آن­ها را تائید خواهد کرد و هیچ­گونه مسئولیتی در مورد صحت نظرات تائید شده ندارد.