باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به میلان برنامه سفر اعضای تیم ستارگان میلان از زمان ورود به ایران تا خروج از کشور را اعلام خواهد کرد.

صدای زرند

به گزارش “صدای زرند”،‌به نقل از باشگاه خبرنگاران، بهروز منتقمی، قائم مقام باشگاه به اتفاق حسینی، مدیر روابط بین الملل پرسپولیس شب گذشته ضمن بازدید از ساختمان جدید باشگاه میلان که به مساحت 9000 متر مربع احداث شده است در نشست با دانیل ماسارو ستاره سابق آث میلان و نماینده تیم ستارگان میلان و همچنین مائورو تاولا مدیر روابط بین الملل ضمن توافق درباره سفر تیم میلان درباره جوانب این سفر مذاکراتی داشتند.

در این نشست دو نماینده میلان خواستار اعلام فاصله فرودگاه تا هتل، فاصله هتل تا ورزشگاه، نام استادیومی که بازی قرار است در آن برگزار شود و همچنین سایر اطلاعات جانبی شدند. میلانی‌ها همچنین پیرو مذاکرات و مکاتبات قبلی تاکید کردند یک برنامه بازدید از مراکز خیریه و همچنین گشت و گذار در شهر برای آنها در نظر گرفته شود.

بهروز منتقمی، قائم مقام باشگاه اطلاعاتی درباره این مسائل اعلام کرد باشگاه پرسپولیس برنامه سفر ستارگان میلان از زمان ورود به فرودگاه امام خمینی تا خروج از ایران را به طور مکتوب به آنها اعلام خواهد کرد.

سفر ستارگان میلان به تهران قطعی شده است و باشگاه پرسپولیس متعهد شده که تا پایان هفته جاری 70 درصد مبلغ مورد توافق را پرداخت نماید. ستارگان میلان بخش قابل توجهی از مبالغ دریافتی را به یک موسسه خیریه در میلان اهدا خواهند کرد.

به گفته مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس منابع مالی برگزاری دیدار ستارگان میلان و پرسپولیس درپی توافق محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه با بخش خصوصی تامین شده است و جزئیات این توافق طی روزهای آتی در یک کنفرانس خبری اعلام خواهد شد.

حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره اعضای تیم ستارگان پرسپولیس گفت: طبق برنامه ای که باشگاه در نظر گرفته تیم ستارگان پرسپولیس با دعوت از تعدادی از پیشکسوتان مطرح تاریخ پرسپولیس و توسط این پیشکسوتان انتخاب خواهند شد. قرار است از هر دهه دو یا سه پیشکسوت به باشگاه دعوت شوند تا پس از بررسی همه جانبه اعضای تیم ستارگان پرسپولیس انتخاب شوند.

در حال حاضر هیچ یک از اعضای تیم ستارگان پرسپولیس انتخاب نشده اند و فقط با علی پروین درباره قبول سمت سرمربی گری پرسپولیس صحبت هایی شده است. پروین تمایل دارد که اعضای تیم با حضور نزدیک به 10 پیشکسوت به صورت کمیته‌ای از پیشکسوتان انتخاب شوند.