Childبرای نخستین بار در شهرستان زرند کاروان شادی نوروزی کودکان همزمان با ولادت حضرت زینب (س) راه‌اندازی شد.

به گزارش “صدای زرند” به نقل از خبرگزاری فارس، بعد از ظهر جمعه برای نخستین بار در شهرستان زرند کاروان شادی کودکان همزمان با ولادت حضرت زینب (س) با اجرای طرح استقبال از بهار در خیابان‌های اصلی شهر زرند راه‌اندازی شد.

کودکان زرندی در آستانه نوروز به همراه والدین خود با پوشیدن لباس رنگارنگ و حرکات نمایشی عمو نوروز و ماهی در جلوی کاروان شادی اقدام به برپایی زیباترین و جذاب‌ترین کاروان شادی در این شهرستان کردند.

محسن عزیزاللهی، مسئول برپایی کاروان شادی کودکان در زرند اظهار داشت: در این برنامه که برای نخستین بار در شهرستان زرند اجرا شد، هنرمندان به اجرای موسیقی و شعرخوانی پرداختند و این برنامه مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفت.

به گزارش صدای زرند، آقای حبیب ا… خنجری فرماندار شهرستان زرند پس از حضور در جمع مردم و هنرمندان ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از مدیر گروه رنگین کمان و عوامل اجرایی تشکر و در باب برگزاری و اجرای کاروان شادی بیان فرمودند: بسیار خوشحالم که چنین مراسم باشکوهی برای اولین بار در شهرستان زرند اجرا و با این کیفیت مورد استقبال شهروندان قرار گرفته، امیدوارم با توجه به نیاز مردم و ایجاد و حفظ روحیه شاد و نشاط آور در سالهای آتی شاهد برگزاری باشکوهتر کاروان شادی در زرند باشیم.

عزیزالهی مسئول انجمن نمایش زرند و مدیر گروه رنگین کمان ضمن تقدیر از همراهی مسئولین شهرستان، نیروی محترم انتظامی، شبکه بهداشت و باشگاه ورزشی رخش از استقبال پرشور مردم تشکر و قدردانی کرد و افزود: این برنامه با حضور 160 کودک 4 تا 6 سال و 40 نفر از هنرمندان، مربیان و دوست داران کودک برگزار شد. امید واریم بتوانیم روزهای پر امید و زیبا برای مردم شهرمان به ارمغان بیاوریم.

این کاروان بعد از دو ساعت برنامه در خیابان و چهار راه اصلی شهر کار خود را به پایان رساند.

DSCN9053

انتهای پیام/