فیس‌بوک یک شبکه اجتماعی بوده و به نظر من مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود، کسانی که در این شبکه هستند ارتباطات سالمی دارند.

صدای زرند

وزیر ارشاد:عضویت در فیس‌بوک جرم نیست

صدای زرندبه گزارش “صدای زرند”، به نقل از مشرق نیوز، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح جمعه 24 آبان با حضور در مراسم ختم مادر محمدعلی نجفی با اشاره به توقیف روزنامه هم‌میهن و پیگیری آن اظهار داشت: هنوز فرصت نشده این مسئله را پیگیری کنم و دلیل توقیف این روزنامه هنوز مشخص نیست.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه درباره مجرمانه بودن استفاده از فیس‌بوک تصریح کرد: این که آیا استفاده از آن به عنوان مصادیق مجرمانه بودن است قابلیت بحث دارد و این مسئله را پیگیری می‌کنیم.

وی ادامه داد: فیس‌بوک یک شبکه اجتماعی بوده و به نظر من مصادیق مجرمانه به شمار نمی‌رود، کسانی که در این شبکه هستند ارتباطات سالمی دارند.

جنتی اظهار داشت: بنده خود در فیس‌بوک حضور دارم و کسانی که با من در داخل و خارج ارتباط دارند، این روزها در مورد عاشورا و مصادیق مرتبط با آن بحث و گفتگو می‌کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: هنوز کمیته بررسی مصادیق مجرمانه در مورد این مسئله تشکیل جلسه نداده و صحبت در این مورد را به بعد از تشکیل جلسه این کمیته موکول می‌کنیم.