خوب دیگه، ایام، ایام پایان سال است و کم کم باید واسه اومدن بهار به همدیگه تبریک بگیم و به دید و بازیدهای عیدی بپردازیم و برای رفع خستگی ناشی از یک سال کار مفرط (!) و برای فرار از این آلودگی نسبتاً کم شهر (!) از شهر بزنیم بیرون و یجایی پیدا کنیم که بتونیم دقایقی رو اونجا خوش بگذرونیم.

صدای زرند: امروز می خواهیم برای گذران تعطیلات عید نوروز باستانی چند جا از جاههای هرگز دیده نشده شهرستان زرند رو بهتون معرفی کنیم. آخه کی گفته زرند جای خوب نداره؟ کی گفته اصلاً نباید توی زرند موند و باید هرجور شده از این شهر زد بیرون و رفت یک شهر بهتر زندگی کرد؟ زرند این همه خوبی داره…! این همه جای خوب و دیدنی داره…! باور کن اگه خوب به دور و برت نگاه کنی، خیلی جاههای زیبای این شهر رو خواهی دید (چشم­ها را باید شست، جور دیگر باید دید).

واسه اینکه این حرف رو بهتون ثابت کنیم، امروز یکی از عکاس های فعال خودمون رو مجبور کردم که صبح خیلی زود از خواب نازش بیدار بشه و چشم­های خودشو بشوره و بره شاید بتونه زرند رو جور دیگری ببینه و چند عکس از اون جورهای دیگرش که دیده برای ما بیاره برای معرفی شهرستان زرند بذاریم روی سایت.

از قضا عکاس ما انگار خیلی خوب چشم هاشو شسته بود که تونست چند تا از مناظر کاملاً معمولی و عادی که خیلی از ما زرندی­ ها روزها با بی­توجهی از کنارشون رد میشیم رو به قاب تصویر بشه و برامون بفرسته.

تصاویر خود گویای همه چیز هستند و دوستان می­تونند برای ایام عید این مکان ها رو برای تفریح و خوش گذرونی انتخاب کنند. آدرس تقریبی محل ها داخل پرانتر در تصاویر آورده شده است اما برای اینکه آدرس دقیق محل رو بدونید بهتر که با شورای شهر، شهرداری و حتی فرمانداری در ارتباط باشید (باور کنید محل دقیق رو بهتون آدرس میدن!!!).

WWW.SedayeZarand.IR-T01 WWW.SedayeZarand.IR-T02 WWW.SedayeZarand.IR-T03 WWW.SedayeZarand.IR-T04 WWW.SedayeZarand.IR-T05 WWW.SedayeZarand.IR-T06 WWW.SedayeZarand.IR-T07 WWW.SedayeZarand.IR-T08 WWW.SedayeZarand.IR-T09 WWW.SedayeZarand.IR-T10 WWW.SedayeZarand.IR-T11 WWW.SedayeZarand.IR-T12