ساکنین خیابانهای پرستارشمالی و خیابان ۲۰متری ادیب واقع درشهرک ۸هکتاری تامین اجتماعی بیش از ۱۰سال است که پول آسفالت را پرداخت نموده اند ولی هنوز از آسفالت خیابان های مذکور خبری نیست.

1

به گزارش”صدای زرند” به نقل از پایگاه خبری صبح زرند، در چند سال اخیر شهرداری با وعده و وعیدهای توخالی (که امسال این منطقه دراولویت است) اهالی این منطقه را سرگرم کرده است ولی هر بار به بهانه ای از آسفالت کردن خیابانها شانه خالی می کند و غافل از اینکه در فصل پاییز و زمستان بارش برف و باران چه مشکلاتی را برای ساکنین این دو خیابان به وجودمی آورد و در بهار و تابستان نیز به لحاظ خاکی بودن، گرد و خاک چه بر سر زندگی اهالی این منطقه آورده است.

شهرداری برای توجیه کار خود هَرَزگاهی با آب پاشی این دو خیابان پوششی بر کارهای خود می گذارد و دل مردم را به آسفالت نمودن این خیابانها خوش می کند.

بعد از ساخت و افتتاح ایستگاه سوم آتش نشانی، اهالی این منطقه دل خوش بودند که با آمدن این ایستگاه حداقل کاری که شهرداری انجام خواهد داد، این است که آسفالت این دو خیابان را سریعتر انجام می دهد ولی افسوس که اینگونه نشد و زهی خیال باطل…

صدای زرند از تمامی مسئولین محترم شهرستان می خواهد فکری جدی در مورد شرایط به وجود آمده برای این منطقه و دیگر مناطقی که پول آسفالت کردن خیابانها از مردم گرفته شده است و تاکنون خبری از ارائه این خدمت اولیه به شهروندان نشده است بکنند. مشکل به وجود آمده تنها مشکل شهرداری نیست. اگر کمی به فکر مردم باشید و این موضوع را از این دید که مردمِ بخش های زیادی از شهر در عذاب به سر می برند، مطمئناً به این نتیجه خواهید رسید که مشکلِ موجود مربوط به تمامی ارگان های شهرستان نیز می باشد. اینکه شهرداری اکنون با سرپرست اداره می شود و یا اینکه شهرداری اکنون بدهکاری زیاد دارد، مشکل مردم نیست. مشکل، مشکل شماست که با مدیریت ضعیفِ مدیران، روند مشکلات سیری صعودی در پیش گرفته است.

2 3 4 5 6 7 8

انتهای پیام/