گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: مدیرعامل مؤسسه زنده‌یاد محمدحسین اکبرزاده زرند از آغاز فعالیت‌های قرآنی این مؤسسه با حضور 60 قرآن‌آموز از 18 فروردین‌ماه سال 93 خبر داد.

 آغاز فعالیت‌های قرآنی از 18 فروردین در شهرستان زرند

به گزارش صدای زرند به نقل از ایکنا،فرونده متصدی‌زاده، مدیرعامل مؤسسه خیریه علوم قرآنی زنده‌یاد محمدحسین اکبرزاده زرند در گفت‌وگو با بیان این خبر اظهار کرد: فعالیت‌های این مؤسسه قرآنی از 18 فروردین‌ماه سال آینده آغاز می‌شود و به‌ مدت دو ماه ادامه دارد.

وی در رابطه با برگزاری آزمون پایانی عنوان کرد: پس از به پایان رسیدن کلاس‌های آموزشی، آزمون برگزار خواهد شد و نفرات ممتاز حائز دریافت گواهینامه می‌شوند.

متصدی‌زاده افزود: کلاس‌های آموزش قرآن این مؤسسه شامل مفاهیم، روخوانی و روانخوانی و قصص قرآنی برای بانوان و خردسالان می‌شود.

وی به اختصاص 5 مربی قرآن برای این کلاس‌ها اشاره و تصریح کرد: در هر یک از کلاس‌های آموزشی این مؤسسه یک مربی قرآن اختصاص داده شده است که در نظر داریم تا پس از به پایان رسیدن برنامه‌ آموزشی، مراسم تجلیل از مربیان را طی اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار کنیم.

مدیرعامل مؤسسه محمدحسین اکبرزاده در پایان یادآور شد: این مؤسسه همزمان با سال جدید از متقاضیان رشته‌های تدبر در قرآن و تفسیر موضوعی قرآن کریم ویژه ماه رمضان ثبت‌نام می‌کند؛ علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی شهرستان زرند، خیابان فردوس، خیابان وحدت، پلاک 41 مراجعه کنند.