صدای زرند


صدای مردم زرند و کوهبنان.

انتقاد – پیشنهاد – بیان دیدگاه از طریق وب سایت مردمی صدای زرند.

محیطی آزاد برای بیان نظرات مردمی – شنیده خواهید شد.

 

 


پایگاه خبری تحلیلی “صدای زرند” محیطی کاملاً آزاد و مردمی است که هدف اصلی آن بیان دیدگاه ها، انتقادات و درد دل های مردم عزیز شهرستان های زرندو کوهبنان به مسئولین این شهرستان ها می باشد. در این راستا از تمامی شهروندان عزیز تقاضا دارد که آزادانه، نظرات سازنده خود را در قالب انتقاد و پیشنهاد در اختیار این پایگاه قرار دهند تا بتوانیم نظرات شما را از این طریق به گوش مسئولین مربوطه در شهرستان برسانیم.
امید است که با همت تمامی شما دوستان عزیز بتوانیم انتقادات، پیشنهادات و درد دل های شما و نیز کمبودها موجود را به دور از هرگونه اغراق و مسائل سیاسی به گوش مسئولین مربوطه برسانیم و در این راه از مسئولین محترم شهرستان های زرند و کوهبنان نیز تقاضا داریم تا کمال همکاری را در رفع تمامی مشکلات موجود داشته باشند تا بتوانیم در آینده نه چندان دور شهری آباد، زیبا و به دور از هرگونه مشکل را داشته باشیم.
همچنین شما می توانید در پایگاه خبری تحلیلی “صدای زرند” آخرین اخبار مرتبط با شهرستان های زرند و کوهبنان و اخبار مهم ایران و جهان را نیز مشاهده نمایید.
منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات تمامی شما دوستان و کاربران عزیز هستیم.
لازم به ذکر است که پایگاه خبری تحلیلی “صدای زرند” یک محیط کاملاً مستقل و آزاد می باشد و هیچگونه تعهدی در مورد اجرایی شدن پیشنهادات همشهریان و رفع مشکلات از طرف مسئولین مربوطه ندارد.
همچنین پایگاه خبری تحلیلی صدای زرند، با تصمیم هیات نظارت بر مطبوعات (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران)، با شماره مجوز 94/1470 و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و نظارت این هیات به وظیفه رسانه ای و مطبوعاتی خود در فضای مجازی می پردازد.
صاحب امتیاز و مدیرمسئول: دکتر جواد زمانی بابگهری
خبرنگاران و بخش تحریریه: احمدرضا ملکی و مجید عربپور
 

آدرس: کرمان، زرند، پاساژ زمرد، طبقه پایین، کافی نت آنلاین

سامانه پیامکی: 10003424220000

 فاکس:

شماره جهت سفارش تبلیغات: 09136313389

پست الکترونیک: info@sedayezarand.ir