تـبـلـیـغـات در صدای زرند

 

 

ads

 

در مورد فعالیت صدای زرند:

پایگاه خبری تحلیلی صدای زرند از نهم مهر ماه سال 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. همانطور که از نام سایت مشخص است، زمینه فعالیت آن خبری و تحلیلی می باشد که بیشتر فعالیت این پایگاه در زمینه خبرهای مرتبط با شهرستان زرند، کوهبنان و استان کرمان می باشد که در این زمینه سعی دارد اخبار مهم ایران و جهان را نیز پوشش دهد. در واقع صدای زرند محیطی کاملاً آزاد و مردمی است که هدف اصلی آن بیان دیدگاه های، انتقادات و درد دل های مردم عزیز به مسئولین می باشد.

 

صدای زرند با توجه به پشتکار و توانایی بالا در درج خبرهای مفید و جدید در همان ماه های ابتدایی شروع فعالیت خود روند رو به رشد خود را آغاز کرد، و هم اکنون جزو برترین سایت های استان کرمان و جنوب شرق کشور به حساب می رود.

 

با در نظر گرفتن آمار بازید سایت صدای زرند این سایت محیطی مناسب برای ارائه تبلیغات برای تمامی مشاغل و سایت های فعال در اینترنت به ویژه مشاغل و سایت های فعال استان کرمان می باشد.

 

آمار و ارقام سایت:

 

برای مشاهده رتبه سایت صدای زرند در الکسا اینجا کلیک کنید

 

برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم:

  • شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

 

  • تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک (Pay Per Click) یا همکاری اشتراکی

 

  • گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیل ها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه

 

  • سایت هایی که در زمینه انتشار موزیک های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می کنند.

 

  • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

 

  • سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ می کنند.

 

  • بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

 

  • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیماً به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.

 

 

 

 

 

بسته های تبلیغاتی در صدای زرند:

Ads-

 

 

توضیح 1: مبالغ درج شده در جدول فوق به تومان می باشند.

توضیح 2: قیمت­های فوق بدون در نظر گرفتن هزینه طراحی بنر می­باشد (هزینه طراحی بنر بسته به نوع بنر تعیین می­شود).

توضیح 3: تمامی تبلیغات به سایت و آدرس مربوط به تبلیغ لینک خواهند شد و در صورتی که محصول و خدمات تبلیغ شده در سایت دارای لینک مستقل نباشد بنر مورد نظر به صفحه اصلی سایت پیوند خواهد شد.

توضیح 4: اگر تبلیغات ارائه شده در سایت نیاز به صفحه توضیحات داشته باشد می­توان صفحه­ ای مجزاء درون سایت به آن اختصاص داده شود که هزینه آن جداگانه و براساس جدول زیر تعیین می ­شود.

 

هزینه ارائه صفحه توضیحات برای بنرهای تبلیغاتی

1 ماهه

3 ماهه

6 ماهه

رایگان شد رایگان شد

رایگان شد

 

برای ارائه تبلیغات در سایت می توانید از بخش صفحه تماس با ما درخواست خود را برای ما ارسال نمایید یا همچنین می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط برقرار کنید.

 

 

 

شماره تماس برای تبلیغات در صدای زرند :

09137589162

**********************

پیامک صدای زرند:

10003424220000

 

پست الکترونیک:

Info@sedayezarand.ir