وقتی قدم به گوشه گوشه ی شهرستان زرند می گذارید و خیابان ها و روستاهای این شهرستان را با پای پیاده و نه ماشین های آخرین سیستم، قدم می زنیم، تازه می توان مشکلات و کمبودها را مشاهده کرد. مشکلاتی که در بسیاری از موارد از کم کاری های عزیزانی که خود را به عنوان مسئول به مردم معرفی کرده اند، حاصل شده است. مسئولینی که گاهی اوقات از طرف خود مردم به عنوان وکیل و نماینده آن ها انتخاب می شوند و گاهی هم به عنوان فرد مسئول از میان دل مردم و یا به عنوان یک هموطن از شهرهای دیگر به عنوان مسئول در شهرستان زرند منتصب می شوند. مسئول، مسئول است، حال چه اهل شهرستان زرند باشد و چه اهل هر جایی از این کشور!! مسئول تنها در برابر مردم پاسخگو نیست. یک مسئول در برابر وجدان خود و در برابر خدا نیز باید پاسخگو باشد. مسئولین محترم باید خوب بدانند که، پاسخ مثبت آن ها به پذیرش یک مسئولیت، غیر از خودشان، دیگران را نیز درگیر خواهد کرد و کاش این را نیز بدانند که انتخاب و انتصاب آن ها به عنوان یک مسئول، تنها یک توفیق الهی برای خدمت به همشهریان عزیز است و در این راه از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نفرمایند و در این راه دست اندرکاران اجرایی، قضایی و تقنینی در هر رده ای علاوه بر انجام وظایف شان، مکلفند پاسخگوی مردم باشند.

در این راستا پایگاه اینترنتی “صدای زرند” به عنوان محیطی کاملاً آزاد و مردمی و با هدف بیان دیدگاه ها، انتقادات، پیشنهادات و درددل های مردم عزیز زرند به مسئولین شهرستان راه اندازی شده است تا ضمن ارائه آخرین اخبار مرتبط با شهرستان زرند، مشکلاتی را که در این شهرستان وجود دارد منعکس کند و در این راه جواب مسئولان را نیز خواستار می شود. امید است که با همت تمامی همشهریان عزیز بتوانیم انتقادات، پیشنهادات و درددل های آن ها و نیز کمبودهای موجود در شهرستان را به دور از هرگونه اغراق به گوش مسئولین مربوطه برسانیم و در این راه از مسئولین محترم شهرستان نیز تقاضا داریم تا کمال همکاری را در رفع تمامی مشکلات موجود در شهرستان داشته باشند تا بتوانیم در آینده نه چندان دور شهری آباد، زیبا و به دور از هرگونه مشکل را داشته باشیم.

در این راه همشهریان عزیز می توانند از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشند.

لازم به ذکر است که پایگاه اینترنتی “صدای زرند” یک محیط کاملاً مستقل و آزاد می باشد و هیچگونه تعهدی در مورد اجرایی شدن پیشنهادات همشهریان و رفع مشکلات از طرف مسئولین مربوطه ندارد.

وب سایت:

www.sedayezarand.ir

ایمیل:

sedayezarand@chmail.ir 

info@sedayezarand.ir

تلفن تماس:

09360372982

پیامک:

 30006859000391

همچنین شما می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.